[Foto]: 20.10.2013 Solaklar Bulusmasi

• Konbuyu başlatan Ragýp SARI
  • Başlangıç tarihi
  • 6,267

Yavuz abi hazır yaptırmışken ben de istiyorum. uçağım kırıldı ama olsun :( yeni modelimize yapıştırırız artık :coolxf:

Yavuz Bey ben de yeni aldığım 60 lık Phonex Yak 54 için Özgür Willy isterim 2 adet. güzel stick olur.

Özgür willylerim benim ;) hepinizi çok seviyorum stickerlar benden hediye :saygilar:

Aydın abi maiden ne zaman :D

Bende isterem.Bana 10 çift yaptır lütfen uçmaya gelen misafirlere de hediye edeceğim.

Mehmet AYDIN' Alıntı:
Bende isterem.Bana 10 çift yaptır lütfen uçmaya gelen misafirlere de hediye edeceğim.

Abi KAOS ve ÖZGÜR WILLY olarakmı yoksa sadece özgür willy mi yada özgür Jön Willy mi olsun seninki :) :lol:

Pazar günkü buluşma üzüntü veren kırımlar da olmasaydı çok daha eğlenceli olacaktı. Ama her şeye rağmen bizlere dehşet derecede heyecan ve adrenalin dolu bir gün yaşatan, model uçak hower şöleni izleme imkanı yaratan Serdar Salta abiye, ve buluşmaya katılımları ile renk katan her kese teşekkürler. Mangalda balığın da tadı damağımızda kaldı, Yavuz Bey' e organizasyonu için de ayrıca teşekkürler. Mesut Bey'e , Çağdaş'a ve daha sonra FPV uçağını kaybeden Çağrı arkadaşımıza da gerçekten çok üzüldük.
Kırım resimleri yerine daha çok güzel kareleri ve videolar da benden . Herkese keyifli seyirler.

[attachimg=2]

[attachimg=3]

[attachimg=4]

[attachimg=5]

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ekli dosyalar

• IMG_2903.JPG
    IMG_2903.JPG
    139.9 KB · Görülme: 3
  • IMG_2904.JPG
    IMG_2904.JPG
    111.4 KB · Görülme: 98
  • IMG_2905.JPG
    IMG_2905.JPG
    109.2 KB · Görülme: 98
  • IMG_2906.JPG
    IMG_2906.JPG
    104.5 KB · Görülme: 98
  • IMG_2907.JPG
    IMG_2907.JPG
    47.2 KB · Görülme: 98

Yavuz DEMİRTAŞ' Alıntı:
Abi KAOS ve ÖZGÜR WILLY olarakmı yoksa sadece özgür willy mi yada özgür Jön Willy mi olsun seninki :) :lol:
Beş'er çift lütfen...

Mehmet AYDIN' Alıntı:
Beş'er çift lütfen...

Tamamdır Abim siparişe geçildi yarın tasarım ve sipariş için MİTA ya gidiyorum :)

Aydın Azman' Alıntı:
Pazar günkü buluşma üzüntü veren kırımlar da olmasaydı çok daha eğlenceli olacaktı. Ama her şeye rağmen bizlere dehşet derecede heyecan ve adrenalin dolu bir gün yaşatan, model uçak hower şöleni izleme imkanı yaratan Serdar Salta abiye, ve buluşmaya katılımları ile renk katan her kese teşekkürler. Mangalda balığın da tadı damağımızda kaldı, Yavuz Bey' e organizasyonu için de ayrıca teşekkürler. Mesut Bey'e , Çağdaş'a ve daha sonra FPV uçağını kaybeden Çağrı arkadaşımıza da gerçekten çok üzüldük.
Kırım resimleri yerine daha çok güzel kareleri ve videolar da benden . Herkese keyifli seyirler.

Aydın Bey, şu dakikaya kadar yapılan en güzel paylaşım olmuş ellerinize emeğinize sağlık teşekkür ediyorum %p