Align TREX 550L Dominator // Kutu Açılımı // Montaj Aşamaları

Doğukan Ocak' Alıntı:
İbrahim abi hayırlı uğurlu olsun , kırımsız uçuşların olsun inşallah :)

Abi videoda bahsetmemişsin , gümrük vs problem çıktı mı? Sanırım UPS ile gelmiş?
Çok teşekkür ediyorum Doğukan'ım :saygilar:
Hep birlikte inşallah :)
O kadar unutkanlıkta olur artık :laugh:
Evet şanslıydım Gümrük ödemedim kardeşim,Ups ile geldi :saygilar:

Murat Samastı' Alıntı:
İbram abi tebrikler mukemmel bir secim hy ugurlu olsun ins bulusmalarda bol bol kirimsiz ucuslar dilerim kutu acilimi ve sunum :thumbup: tebrikler.
Allah razı olsun Murat Abim :saygilar: iyi dileklerin için teşekkürler
Daha da iyileri senin olsun inşallah. Ne de olsa 450 Erdeniz'in artık :laugh:
Mustafa Çoban.' Alıntı:
Kardeşim hayırlı olsun çok güzel yeni heli yeni heyecan. Kırımsız uçuşları olsun inşallah.
Allah razı olsun çok teşekkür ediyorum Mustafa'm :saygilar:
Daha da iyileri senin olsun inşallah.

Tevfik Sıkılı' Alıntı:
İbrahim hayırlı olsun, kırımsız keyifle uçur. :thumbup:
Çok teşekkür ederim Tevfik Abi :saygilar:
Daha da iyileri sizlerin olsun inşallah
Özkan Çıkıkçı' Alıntı:
İbrahim hayırlı olsun :halay:
montaj için Align herşeyi düşünmüş sorun yaşamazsın ,alıcını tak uçur
Çok teşekkür ederim Özkan Abim :saygilar:
Her şey karışık gelecek diye düşünürken, düzenli poşetleme ve manuel göre kodların oluşturulması işimizi baya kolaylaştıracak, :)

Türker Akgün' Alıntı:
İbrahim hayırlı uğurlu olsun. :bravo: Bizlerle paylaşımın içinde ayrıca teşekkürler, yanındaymışız gibi hissettik ve keyif aldık. :thumbup:

İnşallah hiç vazgeçemeyeceğin, uzun yıllar keyifle uçacagın bir model olacak. :halay:

Kurulum ve maiden'ı da merakla bekliyoruz. :RCKolik:
Türker Abim çok teşekkür ederim :saygilar:
Ne demek abi paylaşım forumumuzun işi, katkımız bir nebze de oluyorsa ne mutlu bizlere :halay:
Uzun süre kullancağıma bende inanıyorum sayenizde güzel bir tercih yaptık tadını çıkarırız inşallah. :RCKolik:

Arda Erkan' Alıntı:
İbrahim hayırlı olsun kardeşim.:) Böyle güzel bir paylaşımda sana 600 nitroyu satmayarak katkım olduğu için ayrıca mutlu oldum.. ;D ;D
Eyvallah Kankam :saygilar:
Daha da iyileri senin olsun inşallah :)
İnan ne desem bilemiyorum vesile oldun doğru yolu gösterdin şu an benim için :thumbup: teşekkürler tekrardan :saygilar:

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
İbrahim hayırlı olsun. Çok yakışıklı bir model olucak işallah. Kutu açılımı çok sade ve güzel olmuş. Her şeyi net olarak ortaya koymussun.

Align dünyada fiyat performans olarak dünyada tek . Ve bunun önüne de kimse geçemicek büyük ihtimal.

Tekrar hayırlı uğurlu olsun çok sevindim senin için.

SM-G900H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Erhan'ım kardeşim çok teşekkür ediyorum :saygilar:
Sayenizde güzel olacak ona eminim, ayrıca desteklerin ve yardımların için ayrıca teşekkür ediyorum iyiki varsınız :RCKolik:
Burak Öğüt' Alıntı:
Abim hayırlı uğurlu olsun. Kırımsız, sıkıntısız, uzun yıllar uçarsın inşallah. Harika bir model 550, hep sevmişimdir. :)

Bu arada videolar da çok güzel olmuş. Kamera açıları oldukça profesyonel. :bravo:

Sen daha önce spikerlik yapmışmıydın abi. :laugh: Maşallah tvdeki spikerlere taş çıkartıyorsun. :thumbup:
Vay Burak'ım eyvallah kardeşim Allah razı olsun daha da iyileri sana nasip olsun inşallah :saygilar:
Senin gibi profesyonel birinden bunları duymak ayrıca gurur verici :D
Çekimi bizim hanım yaptı e ne de olsa kapmıştır bizden bir şeyler :lol:
Rasim'in yorumuna katılarak öğretmenlik edası diyelim nacizane spikerliğimiz için :laugh:

Rasim Öztürk' Alıntı:
Hayırlı olsun İbrahim, kırımsız uçuşlar dilerim şimdiden :)

Videoları izledim. Kutuyu sanırım sadece merak ettikleri için açmışlar, onun dışında inşallah başka şeyler olmamıştır :D

Motor konnektörlerinin lehimlerini yeniden yapmana gerek yok. Ayrıca motor kablolarını kesip kısaltmak veya lehimlerini yeniden yapmak çok iyi fikir değil. Motor kablolarının uçları lehim için ayrıca kaplanıyor sanırım. Orta yerleri de sarıma dahil ve kesilmemesi gerekiyor. En azından kontronik bunu böyle istiyor ve manualinin 4.sayfasında uyarıyor.

Gövdedeki parçaların üzerinde vidalarının yerlerini belli edecek şekilde emaneten takılmaları güzel olmuş. Kafayı da son derece gevşek bırakmışlar söküp loctitelayıp geri toplayın diye... Paketleme olayı güzel olmuş. Ayrıca loctite ve gres koymaları da hoş...

Servolar ömürlük olacaktır ;) Dominator motorları da son derece başarılı... ESC dediğin gibi bakarsın, kullanımda bir sıkıntı çıkarmıyorsa onunla devam etmemen için hiçbir sebep yok.

Tekrardan hayırlı uğurlu olsun :)
Allah razı olsun kardeşim, hep birlikte nice uçuşlara,daha daha iyileri de senin olsun inşallah ;)
çok şükür kutunun yıpranması haricinde başka sıkıntı yok, Allah'tan derin atmamışlar falçatayı, malum forumda, kutunun kontrolü sırasında kanopisini yırtan falçata izlerine kadar şahit olduk :(
Motor kablolarını dediğin gibi yapıp ne ekleme ne de yeniden lehimleme yapıcam, geldiği gibi kullancam, en mantıklısı da bu olacak.
paketin için de herşeyin olması ve düşünülmesi çok iyi, loctite, gres, ca,plastik kelepçeler, cırtlı bantlar, lipo tutacakları...
servolara diyecek sözümüz yok zaten :D
Escyi de değerlendiricez,
yeniden teşekkürler kardeşim desteğin, ilgin için :saygilar:
Rasim Öztürk' Alıntı:
Sınıfta ders anlatma tonunda :D
:thumbup: :thumbup: ;)
eyvallah abi :saygilar:

Cahit Kaş' Alıntı:
Hayırlı olsun İbrahim. Merak ettim gümrük ödedin mi?
Çok teşekkür ediyorum Cahit Abi :saygilar:
Gümrük ödemedik abi UPS ile geldi.

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Geldi mi İbrahim..... :halay: , hadi hayırlı olsun bakalım , yakışır benim güzel kardeşime....... :thumbup:
Palleri yere değmesin, kırımsız , sorunsuz güzel uçuşları olsun inşallah........ :halay:
Geldi abi geldi çok şükür :saygilar:
Allah razı olsun canım abim, daha daha iyileri senin olsun inşallah, abim herşeyin en iyisine layık :saygilar:
hep birlikte nice nice uçuşlarımız olsun inşallah :thumbup:

fatih cebir' Alıntı:
hayırlı olsun ibrahim yeni modelin güzel model seçmişsin ;)
Çok teşekkür ediyorum Abi, daha iyileri sizlerin olsun inşallah :saygilar:

mevlüt yılmaz' Alıntı:
İbrahim hayırlı olsun güzel günlerde kırımsız kullan inşallah.
Çok teşekkür ediyorum Mevlüt Abi :saygilar:
hep birlikte kırımsız uçuşlarımız olur inşallah

İbrahim hayırlı uğurlu olsun, kırımsız kazasız günlerde kullanırsın inşallah, konu, anlatımda çok güzel emeğine sağlık kardeşim. :saygilar:

:saygilar: kırımsız uçuşlar diliyorum abii çok güzel modell palleri yere degmez inşallah :RCKolik:

ismail ŞENCAN' Alıntı:
Kardeşim hayırlı olsun modeline kavuştun. :halay:
Allah kaza Kırım göstermesin güle güle kullan. %p
Kutu açılımın süperdi kardeşim ayrıca yeni tşhirt'ümüzle yapman o apayrıydı çok teşekkürler. :thumbup:
Devamını bekliyoruz.....
Çok şükür kavuştuk İsmail'im :)
Allah razı olsun hep birlikte kırımsız uçuşlarımız olsun inşallah :saygilar:
beğenmenize sevindim, sizlerin emek verdiği tişörtü taşımak ayrıca mutlu ediyor bizleri,
devamı gelecek ;)

Mesut Sert' Alıntı:
Hayırlı olsun İbrahim.Kırımsız uçuşlar dilerim. :halay:
Eyvallah abicim Allah razı olsun :saygilar:
hep birlikte kırımsız uçuşlar olsun inşallah

Mustafa Atabek' Alıntı:
Hayırlı olsun ibrahim inşallah benim yaşadığım talihsizliği sende yaşamassın esc den emin olmadan yerden kaldırma sakın motorun dişlilerini takmadan model üstünde test etmeni tavsiye ederim.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Allah razı olsun Mustafa'm :saygilar:
senin yaşadığın gerçekten talihsizlik oldu kardeşim,
bakalım deneyip görecez, sonuçta elektronik bir aksam ne çıkarsa bahtımıza, gönderebildin mi esc yi?
dediğini denemeden kaldırmam modeli ;)