TREX 700 E PRO DFC Kitim

TREX 700 E PRO DFC Kitim

Oğuz Gün' Alıntı:
Abi kuyruk rengi mükemmel olmuş ellerine sağlık. Benim dominatör ede aynısını yapmak istiyorum. Paketten çıkan hangi boom a uyguladın ve öncesinde sanırım beyaz boyayıp üzerine sarı uygulamışsın. Senden ricam boyaların marka ve tam renklerinin adını ve uygulama ayrıntılarını anlatırmısın?
Mordo abimiz detaylari paylasacaktir. Ben Ilker hocamin konu ile ilgili detayli calismasinin linkini paylasayim ;)

TREX 700 E PRO DFC Kitim

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Mordo abimiz detaylari paylasacaktir. Ben Ilker hocamin konu ile ilgili detayli calismasinin linkini paylasayim ;)

Tam aradığım konuydu demek ki yeterince aramamışım. Çok teşekkürler herşeyi en ince ayrıntısına anlatılmış.

TREX 700 E PRO DFC Kitim

Oğuz Gün' Alıntı:
Tam aradığım konuydu demek ki yeterince aramamışım. Çok teşekkürler herşeyi en ince ayrıntısına anlatılmış.
Aslinda bunu ayri bir konu olarak paylasacaktim ki bulunmasi kolay olsun diye :) Ama unutmuştum :-\ firsat bu firsat hemen modifikasyon bolumune yeni konu olarak acayim birazdan ;)

TREX 700 E PRO DFC Kitim

Oğuz Gün' Alıntı:
Abi kuyruk rengi mükemmel olmuş ellerine sağlık. Benim dominatör ede aynısını yapmak istiyorum. Paketten çıkan hangi boom a uyguladın ve öncesinde sanırım beyaz boyayıp üzerine sarı uygulamışsın. Senden ricam boyaların marka ve tam renklerinin adını ve uygulama ayrıntılarını anlatırmısın?

Oğuz bey
Mehmet bey'in paylaştığı likteki İlker bey'in anlatıklarını harfiyen uyguladım,
Boya olarak her nalburda olan sprey boya kullandım sarı olan NEON olmalı.

TREX 700 E PRO DFC Kitim

Mordo Ortasi' Alıntı:
Oğuz bey
Mehmet bey'in paylaştığı likteki İlker bey'in anlatıklarını harfiyen uyguladım,
Boya olarak her nalburda olan sprey boya kullandım sarı olan NEON olmalı.

Tamam çok teşekkürler abi sanırım metal olan boom a uyguladınız.

TREX 700 E PRO DFC Kitim

Oğuz Gün' Alıntı:
Tamam çok teşekkürler abi sanırım metal olan boom a uyguladınız.

Oğuz bey
Metal olan boruyu boyadım.
bir ince nokta var paylaşmak isterim,
20 dakkika bekledikten sonra boya atmadan önce SERT BEYAZ bir kağıt ile zımpara gibi boya üstünde gezin pürüzleri alın
daha başarılı olursunuz.

TREX 700 E PRO DFC Kitim

Mordo Ortasi' Alıntı:
Oğuz bey
Metal olan boruyu boyadım.
bir ince nokta var paylaşmak isterim,
20 dakkika bekledikten sonra boya atmadan önce SERT BEYAZ bir kağıt ile zımpara gibi boya üstünde gezin pürüzleri alın
daha başarılı olursunuz.

Çok teşekkürler abi ellerine sağlık mükemmel iş yapmışsın görüpte yapmayı denememek elde değil.