Görseller Eskişehir Buluşmaları (Ana Başlık)

Eskişehir ekibimiz bir tanedir. %p Allah muhabbetinizi ve uçuş sayınızı arttırsın arkadaşlar. :thumbup:
Teşekkürler abi, beni de ucundan kıyısından azcık uçakçı yaptı ekip:laugh: Sağ olsun Gürkan bana bir uçak yaptı heli uçuşları arası onunla takılıyorum;)
Bu hobiye helikopter ile başlayan biri olarak uçak hakkındaki düşüncelerim: Makine kendi uçuyor arada bir çok uzaklaşınca dönüş kumandası veriyorsun gerisin geri aynı yoldan geri geliyor o kadar:lollol:
Önemli not: uçağa tono attırırken heli gibi negatif pich verirsen (Gaz kesiyor) sonu kötü olabiliyor:laugh:

Bu hobiye helikopter ile başlayan biri olarak uçak hakkındaki düşüncelerim: Makine kendi uçuyor arada bir çok uzaklaşınca dönüş kumandası veriyorsun gerisin geri aynı yoldan geri geliyor o kadar:lollol:
Heli kumandasıyla uçak kullanırsan olmaz tabi Mesut hocam, değiştirmen lazım. :lol:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Şöyle birşey yakışır kardeşim sana, keyif alırsın bence. %p

Mehmet abinin dediği gibi " Eskişehir ekibinin bizde yeri çok başkadır. " Selam olsun. :saygilar:

Son düzenleme:
İyi ki bu forum sitesi ile tanıştım. İyi ki Eskişehir ekibini sayenizde buldum.
Helikopter işi beni baya bi aştı. Bende kendim bir tane kendime bir tane de @Mesut Arslan abime birer trainer uçak yaptım. Gayet başarılı ve stabil uçuşlar yaptık.
Bu hafta sonu @Mesut Arslan ustam sağolsun @ramazan safak ustanın kumamdası ile training modda bana çok güzel bir uçuş deneyimi sundu. Bu sayede sahada heyecanlı uçuşlar yapabildim. Simülatördeki günlerce uçuşa eş değerdi bence. @Ahmet ATICI abi bu hafta aramıza katılmadı. Ona da ayrıca teşekkürler.
Şu an ikinci uçağımı da yaptım. JUKA akrobasi bakalım bunu da hayırlısı ile uçuracağız inşaallah.

Gürkan kardeşim bizde iyi ki seninle tanıştık. :RCKolik: Helikopter işi günümüz koşullarında artık herkesi aşıyor diyebilirim. :embarras: Mantıklı bir çözüm bularak uçağa geçmiş ve Mesut kardeşimize de zehri salmışsın. :laugh: Çok eskilerden kalma forumda helici ve uçakçılar arasında esprili bir çekişme vardır, o alışkanlıklarımız sebebiyle uçaklara karşı çok ön yargılıymış gibi gözüküyoruzdur muhtemelen ama bu bir kurgu elbette. Sonuçta modelci her zaman modelcinin dostudur. Yorumlarımız tuhaf geliyor olabilir diyerek bir bilgilendirme yapmak istedim. :RCKolik:

Ama tabi en kısa zamanda yine doğru yolu bularak heliye dönmen için temennilerimi iletiyorum. :lol::lol:

Heli kumandasıyla uçak kullanırsan olmaz tabi Mesut hocam, değiştirmen lazım. :lol:

Şöyle birşey yakışır kardeşim sana, keyif alırsın bence. %p

Mehmet abinin dediği gibi " Eskişehir ekibinin bizde yeri çok başkadır. " Selam olsun. :saygilar:
Turker biraderim biz masrafi azaltalim diye ucak ucuruyoruz sen araya yeni kumanda sokusturuyorsun😂
Zaten @Ahmet ATICI abinin nitro ucagi kirdiktan sonra o hatayi artik yapmiyorum(acemiligi arkadasimin ucaginda attim, tavsiye ederim🤭).

Eskişehir ekibi olarak Bursa da ki buluşmaya katılım sağladığımız çok güzel bir gün geçirdik.
Bu da burada bir hatıra olarak kalsın.
Bu güzel uçakta güzel bir kısa uçuş yaparak marifetini ve o güzel sesini bize dinletti.

Bursa yunuselinde buluşma çok güzel geçti. Ali Yalçın gaui X7 , Kağan kazancı TB70, Ediz İslam Dumankaya da fotoğraftaki Raw 700 ile sert 3d yaparak kulaklarimizin pasını attılar. Model uçak ve velilerin birlikte patır patır uçtuğu gökyüzünün bı an bile boş olmadığı buluşma oldu. Ben ne vakit uçsam 5-10 dk yağmur yağdı 🤣 artık sen uçma gibi bakan gözlere inat 550l dominator ile yağmura meydan okudum😋
İçimdeki üzüntü stres azaldı. İnsanlar artık uçuyor buluşuyor. Pil getiriyoruz.nitri getirtiyoruz. Ama az ama çok. Kitler el değiştiriyor. Yeni kitler geliyor. Hobinin son 3 yıla göre bu yıl daha hızlandığını görmek mutlu edici🎉😽

Bursa yunuselinde buluşma çok güzel geçti. Ali Yalçın gaui X7 , Kağan kazancı TB70, Ediz İslam Dumankaya da fotoğraftaki Raw 700 ile sert 3d yaparak kulaklarimizin pasını attılar
İnşallah video çekilmiştir. ;)
Yeni kitler geliyor. Hobinin son 3 yıla göre bu yıl daha hızlandığını görmek mutlu edici🎉😽
Evet bunları görünce hobi adına insanda yeniden bir umut ışığı doğuyor. :heartxf:%p:thumbup:

• Beğen
Tepkiler: Mustafa Hacılar