6 Ekim Solaklar Buluşması

• Konbuyu başlatan mavikaya2011
  • Başlangıç tarihi
  • 4,888

Erkan bakıyorum üstüne alınmıyorsun :D Bu yazdıklarım hepimiz için geçerli ... Sen,ben,Altan ve Tolga... ;D

Altan Culpan' Alıntı:
Memed abi hele bunu da sen dedin ya senin arayıcıları önermiyor musun bana :lollol: :lollol: :lollol: :lollol: derler ya dinime söven benden müslüman olsa

Altancığım bana adam dayanmadı. ;D Ne zaman işe adam alsam hepsi kaçtılar.Hep uçak kaybettiğimden fpv yapamadımki zaten. Adamlar çok çalışınca maaşı az bulup hepsi kaçtılar.Adam dayanmıyo bana... :lollol:

Altan Beycigim gelir gelmez sanal ortamda bile ortama nese kattin :thumbup: Ne zamandir boylesine guzel ve her biri anlam dolu mesajlari goremiyorduk %p

Arkadaslar sizler de de Altan Beycigime daha fazla takilmayin. Zaten bir gitti donmesi 3 ayi buldu. Simdi kusup giderse bir daha hic gelmez :laugh: :lollol:

Yok yok alınmaz o insan sevdiğine takılır... :)

Mehmet AYDIN' Alıntı:
Çağdaş iyi hatırlattın. :) Fpv uçuşunda çalıştırılmak üzere; Tracker görevini yapacak ANTEN TUTUCU,uçak kaybolduğunda arama yapacak UÇAK ARAYICI, fpv yapan kişinin sigara içmesi durumunda elleri kumanda tutuğu için SİGARA İÇİRİCİ ve yer istasyonundan monitöre kadar uzanan uzun video kablosunun,oradan geçen birisi tarafından ayağı takılarak kabloyu çıkarması durumunda,ADAM DÖVÜCÜ branşlarında eleman ihtiyacı vardır.İlgilenenlerin Rc kolik yönetimine başvurması gerekmektedir.Göreve alınan personel ihtiyaç duyulduğu anda seferber edilecektir. :lollol:

Mehmet, ağaçtan uçak indirici kaçtan gidiyor? Yalnız ben maaş+prim usülü çalışırım. :lol:

MEHMET ABİ BENİM BOYUM UZUN ANTEN TUTMA İŞİNE TALİBİM

biz çoluk çombalak tarlalarda koşmaya alıştık. mısır tarlası arama ekibi olarak bizi de yaz. :lol: :lol: :lol:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
20 dakka olduğu için goruntu kucuk upload ettim toplam 60 mb.

Erkan ÖZTÜRK' Alıntı:
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
20 dakka olduğu için goruntu kucuk upload ettim toplam 60 mb.

Erkan eline sağlık.Bundan sonra sıra uzun mesafe.Umarım haritadan bakarsan tam doğuda az doğu- kuzey istikametinde 3 km kadar ileride bir göl var değerlendirmeni isterim...

Altan abi gördüm. Biberoğlu mu öyle bir yerin altında hedef olarak alındı. Bugun Mehmet abi de saoğlun denemem için booster verdi Bakalım ne olacak

Çağrıcım ellerine sağlık %p bu arada dakika 13:50 itibarı ile benim uçakda güzel vermiş dumanı ;D

Hedef buyuttuk bir kere artık booster deneyeceğiz.
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Yavuz abi o dumanı yediğim an şimdiye kadar modelcilik hayatımda en çok eğlendiğim andı. (Koptuğumuz zaman ve Altan abiyi aradığımız zaman da o dakikaydı.)

Erkan ÖZTÜRK' Alıntı:
Hedef buyuttuk bir kere artık booster deneyeceğiz.

Yavuz abi o dumanı yediğim an şimdiye kadar modelcilik hayatımda en çok eğlendiğim andı. (Koptuğumuz zaman ve Altan abiyi aradığımız zaman da o dakikaydı.)

Erkan merhaba.Anladığıma göre 2.4 ile yapacaksın.Benim kişisel görüşüm hiç uğraşmadan UHF ile başlasan uzun mesafeye... Bendeki gayet uygun ve başarılı bir sistem.RCgroup ta kıyaslana da iyi puan almıştı.