6 Ekim Solaklar Buluşması

• Konbuyu başlatan mavikaya2011
  • Başlangıç tarihi
  • 4,887

yavuzum sanki uçağın arkası hafif kalmış gibi .hover yaparken uçak hep öne kaçma eğliminde...

Aynen Hüseyin hocam Cg smoke yakıtının doluluk oranına göre değişkenlik gösteriyor birde kamerada Konsantrasyon bozucu Halil hocayı sayarsak kolum yoruldu lafıyla geçirdi çekimin yarısını :laugh: haftaya kuyruğu yere indircez bakalım ;)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Altan Bey'den alıntı yapıp, işi biraz daha ilerletelim :

"FPV model uçak uçurmak değil, bir yaşam biçimidir" :laugh: :D
Nası yani ? Rontgencilik falan gibimi :lol: :lollol:

Erkan ÖZTÜRK' Alıntı:
Kartepe hedef olarak alındı. Skywalker Sirius uçağım ile hedefim kartepe ama Skywalker Hunter sahibi olduktan sonra asıl hedefim Ömerli git-gel 40 km.
Çok çabuk gaza gelirim. ;D
Yeni imzam : Hayat RTH'ı olana güzel !...
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ayrıca KARTEPE olarak çalıştığın rota sadece KARTEPE İLÇE MERKEZİ. Benim hedeflediğim Kartepe ise foto da umarım oraya da gidebilirsin. Biraz uzak ve yüksek ama ( mesafe 17binküsur yükseklik 1500 küsur) gitmek istersen başarırsın eminim... %p

Altan Culpan' Alıntı:
Ayrıca KARTEPE olarak çalıştığın rota sadece KARTEPE İLÇE MERKEZİ. Benim hedeflediğim Kartepe ise foto da umarım oraya da gidebilirsin. Biraz uzak ve yüksek ama ( mesafe 17binküsur yükseklik 1500 küsur) gitmek istersen başarırsın eminim... %p

Altan, tamam, tamam! Ben gitmek istese de engel olacağım! Senden önce oraya gitmeye kalkanın uçağını kuş gibi avlıyacağım, merak etme. ;) Kartepe seni bekliyooooor!...

Altan Culpan' Alıntı:

Yahu Altan abi o kadar gitmeye gerek yok, bize karların arasında kayak yapanların pistinde uçak aratma :lollol:

Altan abi, yorumların için teşekkur ederim. Kartepe hayal degil

Erkan ÖZTÜRK' Alıntı:
Altan abi, yorumların için teşekkur ederim. Kartepe hayal degil

Çağrı sen gaza gelme, o yola çıkanlar geri gelmiyor nedense :laugh: Fpv Kartepe deyince aklıma hep şu şarkı geliyor ''Burası Muştur yolu yokuştur giden gelmiyor acep ne iştir'' :lol: :lollol: :lol: :lollol:

Flaş-flaş-flaş :) Altan telefon açtı Foçada yanında çalıştırmak üzere UÇAK ARAYICI arıyormuş,maaş dolgun diyor. :laugh:Ben Ragıpı önerdim başka istekli arkadaş varsa bana müracaat etsin.Mülakata sokacam. ;D :lollol: :lol:

Mehmet AYDIN' Alıntı:
Flaş-flaş-flaş :) Altan telefon açtı Foçada yanında çalıştırmak üzere UÇAK ARAYICI arıyormuş,maaş dolgun diyor. :laugh:Ben Ragıpı önerdim başka istekli arkadaş varsa bana müracaat etsin.Mülakata sokacam. ;D :lollol: :lol:

Abi SSK vermı bide sorsana Tam dolu Akbil de veriyomuymuş :lol: :lol: :lol:

Mehmet AYDIN' Alıntı:

Mehmet abi anten tutucu da lazım mı? olursa haberim olsun :laugh:

Çağdaş iyi hatırlattın. :) Fpv uçuşunda çalıştırılmak üzere; Tracker görevini yapacak ANTEN TUTUCU,uçak kaybolduğunda arama yapacak UÇAK ARAYICI, fpv yapan kişinin sigara içmesi durumunda elleri kumanda tutuğu için SİGARA İÇİRİCİ ve yer istasyonundan monitöre kadar uzanan uzun video kablosunun,oradan geçen birisi tarafından ayağı takılarak kabloyu çıkarması durumunda,ADAM DÖVÜCÜ branşlarında eleman ihtiyacı vardır.İlgilenenlerin Rc kolik yönetimine başvurması gerekmektedir.Göreve alınan personel ihtiyaç duyulduğu anda seferber edilecektir. :lollol:

:lol: Altan abi, ne diyorlar?

Mehmet AYDIN' Alıntı:

Memed abi hele bunu da sen dedin ya senin arayıcıları önermiyor musun bana :lollol: :lollol: :lollol: :lollol: derler ya dinime söven benden müslüman olsa