Duyuru 2023-24 Forum Destek- Abonelik

Bu konu Yönetim tarafından bilgilendirme amacıyla açılmıştır.
Son 2 yıldır yaşanan ekonomik sıkıntılar nedeniyle ne yazık ki hedeflediğimiz abonelik miktarına ulaşamıyorduk.;)

1 Eylül itibariyle abonelik sistemin 7.yılını başlatacağız ve çok şükür uzun bir aradan sonra bu sene hedefimize ulaştık.:thumbup:

Bu süreçte bizleri yanlız bırakmayıp destek olan ve destek olmak isteyipte olamayan tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürler. :RCKolik:

Son 2 yıldır yaşanan ekonomik sıkıntılar nedeniyle ne yazık ki hedeflediğimiz abonelik miktarına ulaşamıyorduk.;)

1 Eylül itibariyle abonelik sistemin 7.yılını başlatacağız ve çok şükür uzun bir aradan sonra bu sene hedefimize ulaştık.:thumbup:

Bu süreçte bizleri yanlız bırakmayıp destek olan ve destek olmak isteyipte olamayan tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürler. :RCKolik:
Harika haber Mehmet abicim 👏👏 emeği olan herkesin emeğine sağlık. Maddi olarak destek verenlerin de kesesine bereket 💸💵💰

Foruma yeni üye olmasına rağmen bizlere destek olan @Çağdaş DABAN arkadaşımıza bir kezde buradan teşekkür Tenk istedik. :RCKolik:
öncelikle herkese merhaba, forumdaki gerek yazılı kaynaklar gerekse videolu anlatımlarda gerçekten çok büyük bir emek var. Direkt olarak hap bilgileri forum üyelerine karşılıksız bir şekilde sunmanız takdir edilesi bir durum, bu kapsamda ben de küçük de olsa sizlere destek olmak istedim, teşekkür ederim.