Youme Batarya

Serkan Demirkesen

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Heli
Aslında çok çaba sarfetmeden, yurt dışından bu bataryaları getirttim. Youme marka bataryada tercihimi kullandım çünkü fiyat olarak da çok uygundu. Çiftini 105 Euro ya almış oldum. Ebat olarak da benim gaui ye daha rahat yerleşecek sanırım. Akşama göreceğiz.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu arada maiden uçuşunu yalnız yapmaya karar verdim çünkü maalesef yardımcı olacak kimseyi ayarlayamadim. Zaten hastalıktı, taşınmaydı, teknik problemdi (evde kızım sayesinde masadan düştü, bazı parçalar kırıldı, başka bir gün dişli sıyırdı vs…), bataryaydı falan derken coook uzun zaman geçti, daha fazla beklemek istemiyorum. Herseyim hazır, ortam da hazır, ben de tek başıma yola çıkmaya karar verdim.

Umarım hersey yolunda gider ve güzel olur.

Sevindirici bir haber oldu. Ben artık uçurmak istediğinden bile emin değildim :D Takipteyim:saygilar:
Piller de güzel duruyor bu arada. Hayırlı olsun. Bakalım uzun kullanımda yorumların nasıl olacak.

• Beğen
Tepkiler: Serkan Demirkesen
Sevindirici bir haber oldu. Ben artık uçurmak istediğinden bile emin değildim :D Takipteyim:saygilar:
Piller de güzel duruyor bu arada. Hayırlı olsun. Bakalım uzun kullanımda yorumların nasıl olacak.
Hiç vazgeçmedim, ama haddinden fazla sabredip bekledim. Artık ya havada video paylaşırım ya da karton koli içinde hatıra 😂😂😂