Pervaneyi Hangi Yapıştırıcı İle Yapıştırmalıyım ?

@Tamer Öztürk Teşşekkür ederim hocam.Kıymetli cevabınız için.Acemilik olunca böyle oluyor, kusuruma bakmayın.
Estağfurullah Cihad hocam.Nacizane kendi fikrimi belirttim sadece, yanlış ifade ettiysem siz kusuruma bakmayın.Hepimiz bu yollardan geçtik her gün yeni şeyler öğreniyoruz.Eminim sizden de öğrenecek yeni şeyler vardır.Kolay gelsin.:)

Ben olsam şöyle yapardım.Motorun olduğu kısımda beyaz plastik parçayı söküp, mil çapını kumpas ile ölçtükten sonra ona uygun pervane adaptörü alıp pervaneyi o şekilde takardım.Pervane deliği bolardı diye yeni pervane almak bana hiç mantıklı gelmiyor.Takılabiliyorsa pervane adaptörü öneririm.
Ben o boyutta bir adaptör görmedim ama...

@Tamer Öztürk, Abim, bilemedim ki,nasıl ölçeceğimi, daha önce hiç yapmadım.
Abi o uçağın aynısı bendede var aktif kullanıyorum , pervaneyi yapıştıracaksanız japon yapıştırıcısıyla yapıştırın.Birde o uçağa ben aileron ekledim mükemmel bir uçuşu var.Fırçalı motor olduğu için yapıştırmassanız ısınıp pervaneyi havadayken atıyor benim geçen başıma gelmişti.Yine pervane aldım şimdi yapıştırıp kullandım hiçbir sorunu olmadı.Bu arada biz bu uçağa fırçasız motor bile ekledik bir sorunuz varsa yine sorabilirsiniz.Bu arada bozüyükteyiz yardımcı oluruz

• Beğen
Tepkiler: Cihad GÖKTAŞ
Merhaba.Elimde bir uçak var.Çok önceden almıştım, 3 sene önce falan.Fakat hiç uçurmak nasip olmadı.;DSebebi ise pil hiç dolmuyordu.Fakat geçen şarj aletini alınca, doldurayım dedim, çok güzel oldu ve pil doldu.3-5 gaz denemesinden sonra pervane motordan çıktı.

Hangi madde ile yapıştırırsam sağlam bir şekilde pervane motorla birlikte kalır ? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Son düzenleme: