Kış Projemiz :) MD500 Trex 700N DFC

Oğuzhan KÖSOĞLU

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Heli
Arkadaşlar yeni projemiz başlıyor. :) Projemiz diyorum çünkü ne nitro nede scale ile ilgili hiç tecrübem yok. Watsupta helikopter gruplarında sağolsun arkadaşlar yardımcı oluyor. Ama Rckolik inde yeri başkadır :) Sonuçta her şeyi buradan öğrendim. Şimdilik hemen hemen her parçayı tedarik ettim. Bi kaldı yakıt. Onu da 1 ay içinde, geçen Kenan Özendi kardeşimin açtığı konu doğrultusunda halledeceğiz. Akşam modeli eve götürüp toplayacağım. Zaten çokta toplanacak bir şeyi yok. Daha sonra üniteyi kuracağım. Fuselageyi giydirmeden alan testleri yapıp her şey yolunda giderse gövdeyi giydireceğim. Gövde promodelde 9000 Tl civarı. Bence kaçırmayın :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Son düzenleme:
Hayırlı uğurlu olsun kardeşim. :heartxf: Çok başka bir duygu, her şeyin yolunda gitmesini temenni ederim.

Sağol Türker abi. :) Gerek senin konuları gerekse Emre KAMAN abinin konularını okuyorum, videolarını izliyorum. Açıkçası bırak nitro işini ben 700 sınıfı elektrikli bile düşünmüyordum. Hatta protos 500 bana fazla fazla yetiyordu. Ama bir heves, bir kaşıntı girdi. Modeli de almadan geçmezdi. Bende aldım. :) Ama bu modeli çok beğendim. Baya heybetli. Protos 500 cücük kadar kaldı yanında. :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol