imax B6 ile rodaj nasıl yapabilirim

9V dışında bir seçenek yok. Birde 2a ile discharge etmeyin. 1a yeterli. Imax b6 çok güvenilir bir sarj cihazı değil. Aşırı ısınıyor.
Ben sorage menüsünden yaptım. Tam 11.1 e de düşürmüyor. Aslında orda yazan değerlere düşürmüyor. O değerler yük altındaki değerler galiba.
B6 nın az üstüne çıkayım dediğimizde fiyatlar kendini uçak sanıyor. Ben gerek yok diye düşünüyorum. B6 klon aldım. Isınması normal. Tabi fanlı bir soğutma sistemi olaymış iyiymiş. Bu konuyu kimse pek takmıyor ama forumlardan baktığım kadarıyla yapanlar çok bariz verim farkı olduğunu söylüyor.

Ben sorage menüsünden yaptım. Tam 11.1 e de düşürmüyor. Aslında orda yazan değerlere düşürmüyor. O değerler yük altındaki değerler galiba.
B6 nın az üstüne çıkayım dediğimizde fiyatlar kendini uçak sanıyor. Ben gerek yok diye düşünüyorum. B6 klon aldım. Isınması normal. Tabi fanlı bir soğutma sistemi olaymış iyiymiş. Bu konuyu kimse pek takmıyor ama forumlardan baktığım kadarıyla yapanlar çok bariz verim farkı olduğunu söylüyor.

Ben bu modeli yeni aldım. Fiyatı çok uygun. Fanlı, iç direnç ölçüyor.

Bu konuyu kimse pek takmıyor ama forumlardan baktığım kadarıyla yapanlar çok bariz verim farkı olduğunu söylüyor.
Benim gençliğimde de 8.5:1 kompresyonlu motoru olan otomobiline süper benzin koyduğunda daha verimli olduğunu iddia eden bir sürü arkadaşım vardı.. :lol:

• Haha
Tepkiler: Türker Akgün