İlk uçağımı tamamladım.

Selamünaleyküm.Bende Adanadayım,siz hangi muhittesiniz?Geçen gün bir öğretmen arkadaşla tanıştık.Oda yeni başlıyor modelciliğe:)Sormak istediğiniz bir şey olursa yardımcı olmaya çalışırım müsait zamanlarda
Adana'da Zetmodel'in sahibi Teoman abi ile iletişime geçerseniz yardimcı olur.Bilen birinden yardım almak her zaman daha iyidir.Modelcilik topluluklarının arasına katılmanı tavsiye ederim.Tek başına bir tarlada uçmak o kadar keyif vermez.🙂
Hocam Adana'da bildiğiniz bir rc model yeri var mı? Bugün Zet Modele geldim fakat kapalıymış uçakta bi sıkıntı yaşıyordum yardım için nereye gidebilirim?

Hocam Adana'da bildiğiniz bir rc model yeri var mı? Bugün Zet Modele geldim fakat kapalıymış uçakta bi sıkıntı yaşıyordum yardım için Yapabileceği

Hocam Adana'da bildiğiniz bir rc model yeri var mı? Bugün Zet Modele geldim fakat kapalıymış uçakta bi sıkıntı yaşıyordum yardım için nereye gidebilirim?
Yardımcı olabileceğim bir şey varsa seve seve yardımcı olurum.Nasıl bir problem var.Bu arada model nitromu elktiriklim?
Teoman abi sevdiğim bir kişidir.İş yerini bazen geç açabiliyor:)

• Beğen
Tepkiler: Yusuf Enes
Yardımcı olabileceğim bir şey varsa seve seve yardımcı olurum.Nasıl bir problem var.Bu arada model nitromu elktiriklim?
Teoman abi sevdiğim bir kişidir.İş yerini bazen geç açabiliyor:)
Evet dediğiniz gibi biraz geç açtı. İnternette 10.30 yazınca ben de bugün açılmayacak sandım. Biraz acele etmişim. Sorunumu çözdü teşekkür ederim