İlk modelim 3d printer FPV Orca V2 fpv orca v2

Doğru gibi gözüküyor alicida sinyal üstte pixhawkta altta değil mi sorun parametre ayarlarıyla ilgili görünüyor ucak sürekli safety mode ya da disarmed oluyor kalibrasyon ile ilgili olabilir

Doğru gibi gözüküyor alicida sinyal üstte pixhawkta altta değil mi sorun parametre ayarlarıyla ilgili görünüyor ucak sürekli safety mode ya da disarmed oluyor kalibrasyon ile ilgili olabilir
Attığın fotoğrafta sağdaki üç soket ters takılmış.

• Beğen
Tepkiler: Rıdvan Düzz
3D yazıcıdan basılan modellerin sağlamlığını merak ediyorum. Gözlemlediğim kadarıyla köpük bir modeli çaktığımızda kırılan köpüğü yapıştırıp devam ediyoruz fakat 3d baskı paramparça oluyor. Bir de zamanla plastik gevşiyor kendini salıyor diyorlar. Ne kadar sağlıklı olur acaba?

3D yazıcıdan basılan modellerin sağlamlığını merak ediyorum. Gözlemlediğim kadarıyla köpük bir modeli çaktığımızda kırılan köpüğü yapıştırıp devam ediyoruz fakat 3d baskı paramparça oluyor. Bir de zamanla plastik gevşiyor kendini salıyor diyorlar. Ne kadar sağlıklı olur acaba?
İyi bir filamentle güzel basılırsa epey dayanıyor. Güneş altında bırakmamak gerekli. Kırımda da pert olmadıysa parçaları tekrar basıp onarmak mümkün. CA ve epoksi ile çok iyi yapıştığı için ufak çatlak ve kırıklar da kolay onarılıyor.

Sorunu hallettim v4.5.5 yazılımını bir önceki sürüm olan v4.0.5 ile değiştirdim servo output kısmındaki function kısmını rcin1 rcin2 rcin 3 rcin 4 olarak yaptım istediğim gibi çalışıyor şuan motor (uçağı actigimda gelen bip sesini switch buttona basarak kapatıyorum ve çalışmaya başlıyor switch butonun default fonksiyonu tam olarak ne bilmiyorum)

Şimdide söyle bir sorun var kumandayi kalibre edemiyorum kalibrasyon ekranindaki kırmızı çizgiler çok küçük araliktalar ve kumandadan gelen hareketleri görmüyorlar fakat kumanda istediğim gibi çalışıyor ilginç bir şekilde o soruna da yarın bakacağım