FrSKY Tandem X20RS

Bu kadar parayi standart servoya mi verdiniz :( 7 kiloluk servolara 40 dolar fena para...Benim tum gaz servolarim 0220, cok da guzeller ama ucus yuzeylerine baglamayi hic dusunmedim...
Siz tavsiye ettiniz. Uçuç yüzeylerinede kullansam olurmu? geride kalan tdmx bağlantısını söylermisiniz

Son düzenleme:
Kumanda ve diğer ürünleri Engel Modelbau'dan alırken fotoğraftaki depo kapağı aldım.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Benim anladığım... Çıkışlardan biri depoya diğeri motora gidiyor. Benzin dolum esnasında motora giden uçtan benzin geçişi engelleniyor ve sadece depoya benzin gidiyor. Fuel nozzle yi çıkarttıktan sonra iki çıkışta benzin geçişine açılıyor. Depodan direk motora gidiş olmamış oluyor böyle bir sistem sakıncalımı ?

Kumanda ve diğer ürünleri Engel Modelbau'dan alırken fotoğraftaki depo kapağı aldım.

Benim anladığım... Çıkışlardan biri depoya diğeri motora gidiyor. Benzin dolum esnasında motora giden uçtan benzin geçişi engelleniyor ve sadece depoya benzin gidiyor. Fuel nozzle yi çıkarttıktan sonra iki çıkışta benzin geçişine açılıyor. Depodan direk motora gidiş olmamış oluyor böyle bir sistem sakıncalımı ?

Havali parca ama kesinlikle gerek yok... Cok daha pratik magnetli depo girisleri var... Fiyatlari da uygun...