Başımıza model uçak çarpabilirdi, çok ucuz atlattık!...

Ynt: Başımıza model uçak çarpabilirdi, çok ucuz atlattık!...

Burhan bey yazılarınızın büyük çoğunluğu agrasif , sizin bu tavırlarınızı anlayamıyorum doğrusu.

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Mesut AKIN' Alıntı:
Burhan bey yazılarınızın büyük çoğunluğu agrasif , sizin bu tavırlarınızı anlayamıyorum doğrusu.

kusura bakmayın mesut bey. biraz sinirli bir yapım olduğu doğrudur. bunun için hobiye yönelmemi de terapistim tavsiye etmişti.
ama bilip bilmeden yapılan anlamsız eleştiri, ukalalıklar ve çokbilmiş tavırlar bazan haddi aşmama sebep oluyor.

Burhan bey normalde bende çok sinirli bir yapıya sahibimdir :) hatta işyerindeki arkadaşlarım ve çalışanlar korkar benden ve bunuda dile getirirler ama bu hobi sayesinde epey duruldum , hele model tamir ederken epey sakinleşiyorum, biraz daha yumuşak davranmaya çalışın bence , ben artık bişey söyleyeceğim zaman 2 kere düşünüp tartıyorum.

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Mesut AKIN' Alıntı:
Burhan bey normalde bende çok sinirli bir yapıya sahibimdir :) hatta işyerindeki arkadaşlarım ve çalışanlar korkar benden ve bunuda dile getirirler ama bu hobi sayesinde epey duruldum , hele model tamir ederken epey sakinleşiyorum, biraz daha yumuşak davranmaya çalışın bence , ben artık bişey söyleyeceğim zaman 2 kere düşünüp tartıyorum.
kontrollü olabilmeniz ne kadar güzel. keşke herkes sizin gibi, konuşmadan önce söyleyeceklerini tartabilse.
bence konu kapanmıştır zaten. :saygilar:

Burhan TAŞPINAR' Alıntı:
o uçak o bayrakla sağ salim birkaç sorti yaptı.

Haksızlık olmasın...

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Yav Ömer abi baya bi sağ salimmiş koptum yav :lol: :lollol: :lollol: :lol: :lollol: