THK İzmit Şubesi Aslanbey Model Havacılık Etkinliği

Ömer Erkan

RcFanatik
İlgi Alanı
Uçak
Arkadaşlar,

17 Mayıs Pazar günü THK İzmit Şubesi, Kartepe belediyesi ve Sivil Havacılık YO işbirliği ile bir model havcılık etkinliği düzenliyoruz. Tüm RCKolik ailesi davetlidir.

Yer, Kocaeli Üniversitesi Arslanbey yerleşkesinde 2 sene önce yaptırdığımız pisttir. İmkanı olanların, modelli, modelsiz katılımından memnun olacağız. Katılımın çok olması ilerisi için de referans olacaktır.

Bu arada, aklınıza Eskişehir buluşmasına rakip olarak düzenlendiği gelmesin. Okulun ve belediyenin en uygun olduğu tarih olması dolayısı ile 17 Mayıs'ta yapmak zorunda kaldık. Hatta, tarih nedeniyle ben de aranızda olamıcayağım ama, ruhum orada olacak. :(

Ömer bey buluşma güzel olucaktır umarım fakat aynı tarihte Eskişehir buluşması olacağı için katılım düşük olabilir :rolleyes:

Biliyorum, ama yapacak bir şey yok! Eskişehire gidemeyenlere daha yakın bir alternatif olacak artık!

Ah be abi, çok fena denk geldi..

Omer Erkan' Alıntı:
Biliyorum, ama yapacak bir şey yok! Eskişehire gidemeyenlere daha yakın bir alternatif olacak artık!
kesinlikle abi istanbul ve kocaeli ici cok iyi olucak

Bizde katılırdık keske tarihi öteleseydiniz.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Evet arkadaslar organizasyon bizden habersiz yapıldığı ıcın ne yazık ki böyle bir çakışma oldu :( Keske tarih olarak uysaydı da hep beraber katılım yapabilseydik :(

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Evet arkadaslar organizasyon bizden habersiz yapıldığı ıcın ne yazık ki böyle bir çakışma oldu :( Keske tarih olarak uysaydı da hep beraber katılım yapabilseydik :(

Sent from my iPhone using Tapatalk

Maalesef tarih yakın zamanda belli oldu ve değiştirme imkanı yok! :( Yoksa çok güzel olacaktı!

Omer Erkan' Alıntı:
...Hatta, tarih nedeniyle ben de aranızda olamıcayağım ama, ruhum orada olacak. :(
Ev sahibi olarak bari sen orada olabilseydin Ömer abi. Nasıl iştir anlamadım, tam anlamıyla kambersiz düğün buna denir. ???