29 Ekim Solaklar

yucel

Uye
Bir güneşli bir rüzgârlı bir soğuk bir sıcak karışık bir günde güzel bir buluşma oldu. :halay: Görseller şimdi videolar belki yarın belki yarından da yakın :lol:
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

29 Ekim Solaklar

Vay be eskilerden kim kaldı. :laugh:

Seni tekrar sahalarda görmek çok güzel Yücel. :thumbup:

29 Ekim Solaklar

Yücel, seni tekrar aramızda gördüğüme memnun oldum. Tekrar hoşgeldin. Videoları da bekliyoruz, özellikle bize sahada gösterdiğini.

Bu arada Sümer bey'in fikir babası olduğu kablosuz eğitim sistemini de denemiş olduk. Mükemmel oldu! Sümer bey'e tekrar teşekkürler!
Bu gün Murat ve Sebahattin bey ile bolca uçuşlar yaptık. Ardayı zaten resimde görüyorsunuz! Yücel de geçen zaman içinde unutmuş, ona da hatırlatma yaptık! :lollol:

29 Ekim Solaklar

Uzun bir aradan sonra sesini duymak guzel oldu Yucel. Umarim her sey yolundadir :saygilar:

29 Ekim Solaklar

Türker Akgün' Alıntı:
Vay be eskilerden kim kaldı. :laugh:

Seni tekrar sahalarda görmek çok güzel Yücel. :thumbup:

Sağol Türker ben de sizi özledim işin gerçeği :thumbup: Gizli gizli takip ediyordum :lol:

29 Ekim Solaklar

Omer Erkan' Alıntı:
Yücel, seni tekrar aramızda gördüğüme memnun oldum. Tekrar hoşgeldin. Videoları da bekliyoruz, özellikle bize sahada gösterdiğini.

Bu arada Sümer bey'in fikir babası olduğu kablosuz eğitim sistemini de denemiş olduk. Mükemmel oldu! Sümer bey'e tekrar teşekkürler!
Bu gün Murat ve Sebahattin bey ile bolca uçuşlar yaptık. Ardayı zaten resimde görüyorsunuz! Yücel de geçen zaman içinde unutmuş, ona da hatırlatma yaptık! :lollol:

SAğol Ömer abi keyifli bir gündü. video hazırlıyorum bütün günün özeti şeklinde bitince paylaşıcam. :saygilar:

29 Ekim Solaklar

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Uzun bir aradan sonra sesini duymak guzel oldu Yucel. Umarim her sey yolundadir :saygilar:

Her şey yolunda Mehmet. Özledim sizi. En kısa sürede görüşmek üzere takipteyim. :thumbup: :RCKolik:

29 Ekim Solaklar

Buyrun videomuz

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

29 Ekim Solaklar

Ne yalan söyleyeyim , video güzel editlenmiş %p , müzikle beraber nostaljik görüntü filtresi kullanılarak ağır çekim sahneleri harika olmuş... :saygilar:

29 Ekim Solaklar

Ellerine saglik, guzel ve zevkli bir calisma olmus %p :RCKolik:

29 Ekim Solaklar

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Ne yalan söyleyeyim , video güzel editlenmiş %p , müzikle beraber nostaljik görüntü filtresi kullanılarak ağır çekim sahneleri harika olmuş... :saygilar:

Teşekkürler Hakan bey elimizden geldiğince yapmaya çalıştık. :saygilar:

29 Ekim Solaklar

Eline sağlık Yücel, çok güzel video olmuş. :thumbup:

29 Ekim Solaklar

Yücel, eline sağlık gerçekten! Çekim, montaj, efektler, müzik, kısa ama öz keyifli bir video olmuş. :bravo: