Yeni 70mm EDF Motorum

İlgi Alanı
Uçak
Herkese selamlar, sonunda bir EDF motor temin edebildim. 4S pil ile çalışıyor ve internetteki verilere göre 1800gr statik itki üretiyor. Uzun zamandır istediğim bir şeydi. Sizinle de paylaşmak istedim. Şimdilik motoru denemedim onu da deneyip ekleyeceğim videosunu.

Motor: QX Motor QF2827 70mm EDF 2600KV

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

• Beğen
Tepkiler: Ali Haydar GÖK
Hayırlı olsun. Edf işine bi ben giremedim. 2024de girebilecek gibi de değilim bakalım 2025 bize neler getirecek :D
Hangi uçakta kullanmayı düşünüyorsun?

Hayırlı olsun. Edf işine bi ben giremedim. 2024de girebilecek gibi de değilim bakalım 2025 bize neler getirecek :D
Hangi uçakta kullanmayı düşünüyorsun?
Valla abi ben de videolardaki seslerini çok beğendiğim için girmek istedim. İnşallah yakın zamanda güzel bir uçuş videosuyla burada olurum. Sana da nasip olur inşallah.
Uçak olarak henüz net karar veremedim. Son yaptığım bir F22 vardı, onu henüz uçuşa çıkarmadım. Arkadan pervaneli yapmıştım. Belki ondaki motoru çıkarır bunu takarım ya da yeni bir uçak yapabilirim.
F22:

Video:
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

• Beğen

Ne diyorsun buna :lol: Yakışır sana şöyle bir meret :evil:

Ne diyorsun buna :lol: Yakışır sana şöyle bir meret :evil:

Çok yakışıklı duruyor valla. Ama 3d yazıcım yok ve dışarda basmak çok maliyetli oluyor. Tüm bütçeyi de EDF'ye verdiğim için şuanlık fotoblok ile yapabileceğim modellere bakıyorum:lollol::lollol:

• Sevdim