Rc helikopter parçası nereden bulabilirim

İlgi Alanı
Hepsi
Küçükken sürüş esnasında helikopterimin parçası kırıldı ve o günden beridir yatağımın altında duruyordu. Ben de kırılan parçayı değiştirip yeniden sürmeği düşündüm. Ama parçayı hiçbir yerde bulamıyorum. Nereden bulabilirim? Adını da tam olarak bilmiyorum bu yüzden de işim zorlaşıyor. Özellikle adını bilen varsa güzel olur. Ortadaki siyah parça.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ben de kırılan parçayı değiştirip yeniden sürmeği düşündüm. Ama parçayı hiçbir yerde bulamıyorum. Nereden bulabilirim? Adını da tam olarak bilmiyorum bu yüzden de işim zorlaşıyor.
Oyuncak sınıfı bu tür modellerin en büyük sorunu yedek parçaların ayrı satılmaması ve bulunamaması. Bu yüzden bu modeli bir anı olarak kitaplığınıza koyun derim. ;) Bu arada uçan modelleri "sürmüyor", "uçuruyoruz" bilgin olsun. :)

Sahibinden de aynı helikopteri ikinci elini alıp yedek parça yap daha pratik olur. Amma 6 kanal bir helikopter alabilirseniz modelciliginizi ilerletebilir. Bu tarz modellere elinizin alışması çok dezavantajı oluyor. Mikro 6 kanal candır 👍
Oyuncak sınıfı bu tür modellerin en büyük sorunu yedek parçaların ayrı satılmaması ve bulunamaması. Bu yüzden bu modeli bir anı olarak kitaplığınıza koyun derim. ;) Bu arada uçan modelleri "sürmüyor", "uçuruyoruz" bilgin olsun. :)
Öncelikle cevaplarınız için teşekkür ederim ama helikopter özel seri gibi bir şey olunca kıyamadım. Manevi değer olarak değerli.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Sahibinden de aynı helikopteri ikinci elini alıp yedek parça yap daha pratik olur. Amma 6 kanal bir helikopter alabilirseniz modelciliginizi ilerletebilir. Bu tarz modellere elinizin alışması çok dezavantajı oluyor. Mikro 6 kanal candır 👍
Bir satıcı yedek parça olduğunu söyledi. 100₺ karşılığında parça yollarım dedi mantıklı mı sizce? Kargo vs 150-200 olur. Bunun yerine ekleyip az önce baktım Amazon'da 6 kanal 1000₺ almak mı mantıklı. Birde 6 kanal olmasının ne gibi bir özelliği var? Pek bir bilgim yokta.

Bir satıcı yedek parça olduğunu söyledi. 100₺ karşılığında parça yollarım dedi mantıklı mı sizce? Kargo vs 150-200 olur. Bunun yerine ekleyip az önce baktım Amazon'da 6 kanal 1000₺ almak mı mantıklı. Birde 6 kanal olmasının ne gibi bir özelliği var? Pek bir bilgim yokta.
Bence manevi değeri olan bu modeli rafa koy derim. Diğer sorunun ise cevabını şu konularda bulabilirsin.

Bence manevi değeri olan bu modeli rafa koy derim. Diğer sorunun ise cevabını şu konularda bulabilirsin.

Hocam attıklarınızı okuyunca bir an heyecanlandım. Bu simülasyon hakkında nereden bilgi alabilirim? Tam olarak nedir bu simülasyon?

Hocam attıklarınızı okuyunca bir an heyecanlandım. Bu simülasyon hakkında nereden bilgi alabilirim? Tam olarak nedir bu simülasyon?
Simülasyon hakkında her şeyi şu indeks konumuzda bulabilirsiniz. :saygilar:

Bir yanlışlık olmasın 1000 TL ye 6 kanal bir model derken. Şuan bir 6 kanal 450 sınıfı bir model helikopterin pili bile 1000 TL den pahalı durumda.

Bunu yazmamın sebebi bir ilan da satışta vs. 6 kanal yazıyor diye illaki 6 kanallı model bir helikopter olacak diye düşünmeyin. Yanıltıcı içerikler başlıklar olabilir. Parayı çöpe atmayın.

Bir zamanlar 3.5 kanallı helikopter furyası vardı 3 buçuk ama 4 gibi, gibi gibi...

Konulara bir göz atıp fikir sahibi olursanız seçiminizi ona göre yaparsınız. Paranızı neye harcadığınızı bilirsiniz