İstanbul’da dron uçuş alanı önerisi olan?

yunus güney

Yeni Uye
İlgi Alanı
Multikopter
Merhaba, İstanbul içinde çok zor bir durum biliyorum ama yine de önerisi olan varsa yazabilir mi?

Kısırkaya taraflarında uçuranlar var diye biliyorum ama hiç gidip denemedim. Tek başına gitmek istemiyor insan.

Grup olarak belki bir şeyler yapabiliriz.

Yunus bey uçuş yapmak çogu yerde yasak. Her yer kırmızı alan. Yeşil alan olan yerde de shgm den izin isteyip sportif uçuş için izin alan modelci de duymadım. Kameralı dronlardan ötürü çok sıkıntı yaşadık. İnsanlar dronu görür görmez bı tedirgin oluyor. Hemen jandarmaya şikayet geliyor. Bu durum diğer helikopter ve uçak kullananlara da sorun olmaya devam ediyor. Sizden ricam: Meskun mahalden uzakta hiç bir resmi kurumu görmeyen, insanlardan ırak bir yerde sakince uçuş yapmaniz olur. Hepimiz benzer şekilde takılıyoruz. Shgm den bizlere izin pek çıkmıyor. Umarım hobinizin keyfini rahatça çıkarabilirsiniz.

Merhaba Kenan bey, önerileriniz için teşekkürler. Önerebileceğiniz yerler olursa sevinirim. Biraz da desteğe ihtiyacım var açıkçası. Uçuş planladığınız zaman haber vermek isterseniz katılmayı çok isterim.

Merhaba Kenan bey, önerileriniz için teşekkürler. Önerebileceğiniz yerler olursa sevinirim. Biraz da desteğe ihtiyacım var açıkçası. Uçuş planladığınız zaman haber vermek isterseniz katılmayı çok isterim.
dostum oncelıkle selam beraber birşeyler yapabiliriz uçuş falan istersen ben anadolu yakasında ikamet ediyorum

Bizim Kocaeli buluşmaları konu başlığıni takip ederseniz Kocaeli İzmit Arslanbey pistinde birlikte buluşma yapabiliriz. Gelmek istediğinizde konu başlığı altına mesaj yazabilirsiniz.

dostum oncelıkle selam beraber birşeyler yapabiliriz uçuş falan istersen ben anadolu yakasında ikamet ediyorum
Selam Samet, uçuş yapacağın zaman mesaj atabilirsen gelebilirim. Özelden bilgilerimizi paylaşabiliriz.

Bizim Kocaeli buluşmaları konu başlığıni takip ederseniz Kocaeli İzmit Arslanbey pistinde birlikte buluşma yapabiliriz. Gelmek istediğinizde konu başlığı altına mesaj yazabilirsiniz.
Takip edeceğim çok teşekkürler.