Fpv sistemler ve google'lar

Web sitesi
www.linkedin.com
İlgi Alanı
Hepsi
Merhaba Saygıdeğer Forum Üyeleri,

Yeni bir proje üzerinde çalışıyorum ve FPV (First Person View) sistemi kullanmak istiyorum. Sizden ricam, bu konuda önerilerde ve tavsiyelerde bulunmanız. Yaklaşık 10 bin lira bütçem var, ancak bu miktarı biraz aşabilirim. Önerdiğiniz sistemin Türkiye'de bulunması gerekmiyor yurt dışından olabilir valize atip getirebilirim. Malum, son gümrük yasaları oldukça katı ve fiyatlar ucuk. Matek otopilotlu bir karta bağlayacağım bu sistemi hem uçaklarda hem de dronlarda kullanacağım. orta yollu beni birkac projede idare edebilecek bir sistem olsun istiyorum.

Şimdiden değerli yorumlarınız ve düşünceleriniz için teşekkür ederim. :saygilar::saygilar::saygilar:

Şuan bende araştırıyorum. Bu bütçe ile dijital bir sistem olmaz. Analog sistemlerde görüntü gecikmesi yok ama görüntü kalitesi düşük.

Bu bir analog verici. Açık alanda 20km menzile sahip. Her türlü kablosuz cihazda kullanabilirsin. Mesafe çok önemli değilse daha düşük açık çeken modellerde bakabilirsin. Görüntü kalitesi aşağı yukarı aynı olacaktır diye düşünüyorum.

Alıcı olarak ta bu modelle çok sık karşılaşıyorum. Ama otg bağlantısı ile görüntü veren bir alıcı kullanarak telefon yada tavletinden de görüntü alabilirsin.

Daha iyisini önerecek olan varsa veya fazla bilgi paylaşacak, bende arayıştayım. :)

Şuan bende araştırıyorum. Bu bütçe ile dijital bir sistem olmaz. Analog sistemlerde görüntü gecikmesi yok ama görüntü kalitesi düşük.

Bu bir analog verici. Açık alanda 20km menzile sahip. Her türlü kablosuz cihazda kullanabilirsin. Mesafe çok önemli değilse daha düşük açık çeken modellerde bakabilirsin. Görüntü kalitesi aşağı yukarı aynı olacaktır diye düşünüyorum.

Alıcı olarak ta bu modelle çok sık karşılaşıyorum. Ama otg bağlantısı ile görüntü veren bir alıcı kullanarak telefon yada tavletinden de görüntü alabilirsin.

Daha iyisini önerecek olan varsa veya fazla bilgi paylaşacak, bende arayıştayım. :)
yeni cikan avatar L cihazi cikmis kesinlikle bir bak derim. Walksnail sistemi ile calisiyor turkiye de stokta var mi onu bilmiyorum ama.