Bedava kargo mu yoksa 20 dolar mı?

Pekin Silici

Yeni Uye
40 dolarlık bir siparişim olacak. Bedava ibaresi beleş. Ancak takip numarası yok heralde. 20 dolarlık ise china postun kayıtlı kargosu.

kullandığım site tarot.rc sanırsam tarotun resmi tedarikçi sitesi. Sizce değer mi bu parayı vermek. Geçen banggooddan bir sipariş çektim 3 ay oldu gelmedi. Belki geldi ama beni bulamadı haber bile vermeden geri yolladılar. sizce ne yapmalıyım? Kargosu takipsiz olanlar kaç günde geldi ürününüz?

Hocam bence onemli olan ödeme yöntemin paypal veya alici korumalı bir site ise surun yok satici ispat etmesi gerekir teslim ettigini china post için 20 usd kargo nedir ayrica kac kilo alicagin şey ?

ne alırsanız alın takip nolu alınması taraftarıyım.

Tarot rc sitesinden ucretsiz kargo da alsan hem site uzerinden hemde verdikleri takip kodu ile takip edebiliyorsunuz fakat 40 gune yakin bir surede gelmisti
Ucretsiz kargo da takip kodu veriyor fakat coook uzun teslim

Diger kargolari denemedim henuz ama muhtemelen kayitli chine post ile 10 gun icerisin de gelmis okur diye dusunuyorum

mustafa temuralay' Alıntı:
Tarot rc sitesinden ucretsiz kargo da alsan hem site uzerinden hemde verdikleri takip kodu ile takip edebiliyorsunuz fakat 40 gune yakin bir surede gelmisti
Ucretsiz kargo da takip kodu veriyor fakat coook uzun teslim

Diger kargolari denemedim henuz ama muhtemelen kayitli chine post ile 10 gun icerisin de gelmis okur diye dusunuyorum

hocam teşekkürler içim rahatladı :) şahsen takip numarası olsun gerisi önemli değil bekleriz. paypalda olacağı için sıkıntı olmayacaktır. çünkü bir önceki siparişim kargo takip numarasızdı. büyük ihtimal gümrüğe takıldı ve benim gidip ptt den inceleme vergisini ödeyip almam gerekti. ancak evime haber kağıdı falan gelmeyince ürünü kesin geri yolladılar. yada kağıt geldi bana ulaşmadı bilmiyorum. 3 ay oldu yok ortalıkta. iyi hoş paramı geri almıştım hemen. isimden sorguda yapılmıyor ptt de en azından nerede olduğunu biliyim içim rahat etsin. bu arada free shipping olan kargoyu hangi şirket alıyor biliyor musunuz?

Free olani gemi ile geliyor ve ptt adrese teslim ediliyor