Bedava Helikopter Parçası Almak için......

• Konbuyu başlatan abdlhakm
  • Başlangıç tarihi
  • 2,536
A

abdlhakm

Guest
Öncelikle yazıyı üşenmeden baştan sona okuyun. Ve öyle şeymi olur deyip önyargıyla yaklaşmayın bizzat denedim %100 gerçek.

YONETIM tarafindan silinmistir.

Burda olmaz hacı bu işler, başka yerlerde ara ekmeği. Burda anında ışınlanırsın :yuppi:

5 kavanoz bal, yanında iki petek, yanında bugatti veyron araba çekilişi :eek:

hepsi 100 lira... Evet evet yanlış duymadınız, 100 lira... :halay:

Yazının girişinde özellikle önyargıyla yaklaşmayın dedim. Ben sadece bilgilendirmek istedim gerisi size kalmış.

Arkadasimiza uzulerek gule gule diyoruz :laugh:

Ayıp abi bu yaptığınız girişimci arkadaşlara siz fırsat vermezseniz olmazki bakında kardeş forumu örnek alın :p

Tüh ben okuyamadan silinmiş :-\ ben şimdi bu kadar değerli bir fikri nereden okuyacağım. :lollol:

Abi kardeş forumda kampanya adında aynısı açılmış durumda okuyabilirsin. bana göre komedi

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Abi kardeş forumda kampanya adında aynısı açılmış durumda okuyabilirsin. bana göre komedi

Hangi kardeş forum sanırım bende alerji yapıp doktorların bana sağlığım için yasakladığı bir forum var ondan bahsediyorsun herhalde. :laugh:

Okadar detay bilmiyorum sana zararlı değilmi ama benim ilk takıldığım ve dışarıda olup rc kolik guncellenmeyince Tapatalk ta goz attigim heliteknik oradaki arkadaşlar çok iyi insanlar bana v9. Da çok yardımcı oldular sonra bir baktım toplam 5 kişi ancak kaldi forumda ve onların tek derdi ticaret sonra burasi denk geldi sağolsun lar yeni gelene soğuk ama sonradan isinilip kaynak olunan forum

SM-G900F cihazımdan gönderildi

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Okadar detay bilmiyorum sana zararlı değilmi ama benim ilk takıldığım ve dışarıda olup rc kolik guncellenmeyince Tapatalk ta goz attigim heliteknik oradaki arkadaşlar çok iyi insanlar bana v9. Da çok yardımcı oldular sonra bir baktım toplam 5 kişi ancak kaldi forumda ve onların tek derdi ticaret sonra burasi denk geldi sağolsun lar yeni gelene soğuk ama sonradan isinilip kaynak olunan forum

Olayları tam bilmiyorsun Mustafa , kimse o forumdaki arkadaşlarımızı yargılamıyor zaten.Kısacası Celalettin Abi kırılacak insan değildi , kırdılar :( , mesele bundan ibaret...

Mustafa Çoban.' Alıntı:

Mustafa tek fark ben senden biraz daha önce o yollardan geçip buraya geldim.Kuruluşunda ben de çok yararlandım ama ilk başlangıçta ki heyecanı gün geçtikçe başka yollara sapınca fazla bir hevesim kalmadı.Dileyen dilediği yere takılır :thumbup: benim iyi bildiğim sana kötü, senin iyi bildiğin bana kötü görünebilir.Zaten adı üzerinde forum paylaşım yeridir faydalandığın ve faydalı olduğun müddetçe orada kendini mutlu hissedersin.İnsan da nerede mutlu ise orada daha fazla vakit geçirmek ister.Bu da en tabii hakkıdır.
Misal benim rock müzikle çok haşır neşirliğim yokken gidip de rockseverlerin forumunda vakit geçirmem. :) :saygilar:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Olayları tam bilmiyorsun Mustafa , kimse o forumdaki arkadaşlarımızı yargılamıyor zaten.Kısacası Celalettin Abi kırılacak insan değildi , kırdılar :( , mesele bundan ibaret...
Hakan olayı kısaca özetlemiş benim sorun yaşadığım kişi de forumun müdavimi veya forum yöneticisi değildi seviyesiz kişiler forumda artmaya başladığı için rahatsız olup ceketimi alıp çıkmıştım.Sonrası da zaten beni ilgilendirmiyor.