Airwolf gövde bulamıyorum

Enes YALMAN

Yeni Uye
İlgi Alanı
Heli
Merhabalar rc araçlar konusunda çok yeniyim 450 veya 500 sınıfı ile airwolf gövdeli bir helikopter yapmak istiyorum fakat 0 gövde bulamıyorum. Nasıl bulabilirim nasıl temin edebilirim önceliğim gövdeyi temin etmek daha sonrasını araştıra araştıra tamamlayıp o arada simülasyon yaparak kendimi hazırlamayı düşünüyorum. Siz tecrübeli insanların verdiği güzel bilgiler için şimdiden teşekkür ederim.

Sahibinden com da 2 el airwolf trex 500 mevcut sanirim bıkmadınız. Bende de uh 60 var gövde 500 için dusunurseniz

@Enes YALMAN öncelikle forum kuralları gereği lütfen mesaj yazarken Türkçe yazım kurallarına ve özellikle de noktalama işaretlerine dikkat ediniz. Bu yazdığınız mesajların başkaları tarafından daha rahat okunup, anlaşılmasına yardımcı olacaktır.

Soruna gelecek olur isek bence öncelikle hiç bir şey almadan simülasyon çalışmaya başla. Çünkü heli uçurmayı öğrenmek özellikle başlangıçta sabır ve bol sim çalışması gerektiriyor. O yüzden kendini öncelikle test etmiş olursun. Belki de bu kadar çaba göstermek istemeyebilirsin ki bu da gayet normal. O zaman aldığın tüm parçaları boşuna almış olursun.

Enes bey önce simülasyon çalışmanızi sonra standart bir trex 500 helikopter ile uçuş yapmanızı tavsiye ederim. İtici ustalastiktan sonra elinizdeki helikoptere scale kabin giydirme yapabilirsiniz. Heli ucurmadan scale kabin zor ve anlamsız bir iş
Enes bey önce sabit bir konu başlığı açın . Tüm sorularınızı bir konu başlığı altında devam ettirin. Gelişmeleri takipteyiz
Size keyifli modelcilik diliyorum

• Beğen
Tepkiler: TÜRKALP KUCUR
selam ben de bir tecrübemi aktarayım..
ben de modelciliğe graupner ergo 50 alarak başladım (!) tabi hala uçuramadım (!)

geçen hafta sonu bir beğefendiden trex 450 full kit aldım. çocuğu 14-15 yaşında uçuruyormuş ..
buradaki formda ne söyleniyorsa onu takip etmeni öneririm. bu iş araba kullanmaya benzer. bilmedinmiydi birşey yapamazsın...
tehlikeli bir iş ama son derece eğlenceli bir iştir.
simulasyon çalış, sonra trex 450 -trex 500 al uçur sonra airwolf a geçersin..