3511-750kv Motorun Emsali Nedir?

Benim kullandığım cihazın pil balanslama,voltaj ölçümü,motor test gibi özellikleri de var.Sizin aldığınızda bu özellikler yok.İş görür diye düşünüyorum.
Hobbykingde adam akıllı ürün kalmamış. Sizin cihaz stoklarda yoktu. Pil balanslama özelliği şarj cihazında olduğu için çok önemsemedim. Volt ve Amper değerini vermesi yeterli şu an için :) Büyük ihtimal 50A esc ihtiyacı doğacak gibi

Hobbykingde adam akıllı ürün kalmamış. Sizin cihaz stoklarda yoktu. Pil balanslama özelliği şarj cihazında olduğu için çok önemsemedim. Volt ve Amper değerini vermesi yeterli şu an için :) Büyük ihtimal 50A esc ihtiyacı doğacak gibi
Evet malesef malzemeye ulaşım son yıllarda zorlaştı.Kullandığınız pervaneden pervaneye üreteceği güç değişkenlik gösterebiliyor.Örneğin nitro motorda bile 11x8 ölçülerinde farklı pervanelerle yaptığım denemelerde birinde daha iyi performans aldım.Pervanenin malzemesi,tasarımı,...vs etkileyebiliyor.Esnek pervanenin verimliliği daha düşük oluyor.50A Esc takviyesi en sağlıklısı olur, siz yeni Esc satın almak istemediğiniz için alternatifte bulundum ancak doğrusu bu.En güzeli farklı pervaneler ile denemeler yaparak en iyisini bulmak.Pervane'yi balanslamayı unutmayın aksi halde titreşim yapacak,modelinize ve motorunuza zarar verecektir.

• Beğen
Tepkiler: Çınar-Ali