Davet 21-22 Eylül Kocaeli Türkiye buluşması

Gölbaşı da helikiptere çok süre tanımıyorlar diye duyum aldım. Burada uçak için buluşma yapıyoruz gibi bir tutum var orada. Ama inş biz yine de güzel bir buluşma yapcaz👍🤗😎

• Beğen
Tepkiler: İsmail CAN
Gelmeler gitmeler, adana yozgat düzce bursa vb güzel buluşmalar da oldu fakat nedense şu buluşma, öncesindeki karlı yılbaşı buluşması da dahil, ama bu marttakinde katılım daha kapsamlıydı, bende güzel anılar bıraktı. Nostalji olarak eklemek istedim :)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Arkadaşlar yarın buluşmaya gelenler için Whatsapp grubu kurcaz. Kim ne getirecek saat kaçta buluscaz gibi konuları buluşmaya özel geçici bir gruptan konuşcaz. Gelmek isteyenler cep telefonlarını bana özelden mesaj yazsınlar ki gruba alayım
😃😎

Özelden konuşmuştuk zaten. Buradan da yazmış olayım. Ben maalesef elde olmayan sebeplerden dolayı gelemeyecem. Tarihler çakıştı. Giden arkadaşlara keyifli uçuşlar diliyorum.

• Beğen
Tepkiler: kenan özendi
Elde olmayan sebeplerden dolayı gelemeyeceğim. Deneme uçuşunda perişan olduk :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Arkadaşlar şartları biraz zorlayalım. Ne kadar kalabalık olursak o kadar keyif alırız. Model çeşitliliği olur. Sohbet muhabbet ortamı artar. Falan filan :) O kadar yolu kim gidecek falan demeyin. Beni düşünün. Rize'den gelecem :)
Yol dert değil. Araç yok bende. 100km geri gidip araç alıp aynı yolu 100km geri dönüp 200km Ankaraya gelip tekrar 300km geri dönüp sonra görev yerine 100km gelmeyi düşünüyordum :D Ama dediğim gibi tarihler çakıştı. Gerçi böyle yazınca pek mantıklı bir şey de değilmiş yapacağım iş:lol::lol:

Yol dert değil. Araç yok bende. 100km geri gidip araç alıp aynı yolu 100km geri dönüp 200km Ankaraya gelip tekrar 300km geri dönüp sonra görev yerine 100km gelmeyi düşünüyordum :D Ama dediğim gibi tarihler çakıştı. Gerçi böyle yazınca pek mantıklı bir şey de değilmiş yapacağım iş:lol::lol:
Ali Haydar sorun değil. Ama bir helikopter buluşması için 10 kişi bile olamadık gibi gözüküyor. Hatta belki de 5 kişi bile. Kimseyi eleştirmiyorum. Böyle bir hakkımda yok. Ama demek ki helikopter hobisi bitmiş gibi bir şey.

Ali Haydar sorun değil. Ama bir helikopter buluşması için 10 kişi bile olamadık gibi gözüküyor. Hatta belki de 5 kişi bile. Kimseyi eleştirmiyorum. Böyle bir hakkımda yok. Ama demek ki helikopter hobisi bitmiş gibi bir şey.
Abi kapı önüne çıkıp uçan kaç kişi var ki nerede kaldı Ankara! Hobinin bitmesi veya bitmemesi mevzusu da biraz garip. Daha önce dediğim gibi mevzu almaksa bu hobiyi yapmak akıl işi değil. Haliyle pandemi öncesinde kapandı o defterler. Mevzu uçmaksa da 3-5 kişi uçuyor işte :D Çok takılmamak lazım. Herkesin hobisi kendine