Davet 21-22 Eylül Kocaeli Türkiye buluşması

kenan özendi

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Heli
Herkese selamlar
Bildiğim en son buluşma 2019 Haziran'da Kocaeli'de Arslanbey pistinde yapıldı. İlk kez bir buluşmaya katılmıştım...sonra bir daha olmadı zaten...
Şimdi herkes diyor ki buluşma olmuyor..
Kimse buluşma yapmıyor..
Bireysel takılanlara da yine minnettarız☺️
Bı gaz ile güzel bir işe giriştik. Modelci insanları bir araya getirecek bir buluşma yapacağız.
Tarihi 21-22 Eylül olarak seçtik. Kocaeli’nde toplanacagiz. Giresun , Rize, Antalya, Kocaeli, İstanbul gibi illerden gelecek olanlar, ve herkes için Ankara çok da uzak değil. Profesyonel bir organizasyon firması ile anlasmiyoruz. Herkes kendi imkanı ile gelecek. Amatörce keyifli bir hafta sonu geçircez. Pist imkanı ne durumda olur. Bilmiyorum. Ağırlıklı helikopter modelcileri gelecek gibi duruyor. Ama uçağını getireceklere de açığız. Uçak pisti nasıl olabilir. Kesin bilgi olursa paylaşacağım. Helikopter için mekan ayarlamak daha kolay olur. Model olmasa da izlemek için gelenler de olabilir. Etkinliğe katılacaklar için bir grup da kurabiliriz. Arabası ile gelenler aracı olmayanlara yardımcı olabilir.
İnanıyorum ki Türkiye modellciligi için çok güzel olacak☺️
Gelmek isteyenler bana veya bu konuya mesaj yazabilir😎

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yıllar sonra böyle bir haber sevindirici :heartxf::heartxf: İlk sıraya beni de yazın 🥳

Ankara'daki modelcilerin de yardımıyla pist olan bir yer bulmamız zor olmayacaktır muhtemelen. Pist olduktan ve gerekli bilgilendirme de yapıldıktan sonra gerisi teferruat zaten. Bir şekilde çözülür. Şu modellerin tozunu bi atalım :laugh::)

Bildiğim en son buluşma 2019 Haziran'da Kocaeli'de Arslanbey pistinde yapıldı. İlk kez bir buluşmaya katılmıştım...sonra bir daha olmadı zaten...
Vay be zaman ne kadar hızlı geçiyor. :eek::embarras: Araya pandemi ve sonrasında malum şeyler yaşanınca insan geçen zamanın farkına varmıyor ne yazık ki.
Tarihi 14-15 Eylül olarak seçtik. Ankara'da toplanacagiz. Giresun , Rize, Antalya, Kocaeli, İstanbul gibi illerden gelecek olanlar, ve herkes için Ankara çok da uzak değil.
Öncelikle başta sen ve @Ali Haydar GÖK olmak üzere son dönemde hobiye yeni başlayan arkadaşların heyecanlarını görmek insanı mutlu ediyor. :bravo:

İnşallah katılımı bol, keyifli ve güzel bir buluşma olur. %p

Benim durumun ise henüz net değil. :rolleyes: O tarihlerde müsait olmayabilirim. Katılabilecek olursam da buradan mutlaka haberdar ederim seni.

Bu vesileyle inşallah uzun süredir ara verdiğim hobiye aktif olarak yeniden küçük bir adım atmış olıurum. ;)

İnsallah ben de orada olabilirim. Eminim çok güzel olacaktır. Şimdiden organizasyona başarılar dilerim. Destek verecegim bir konu olursa, memnuniyetle 😉 Ben tıp kongreleri organizasyonu işini yapıyorum ama kabaca benzer işler, bir şekilde yardımım dokunabilir.

Uzun zaman sonra ne güzel bir haber :) Katılacak arkadaşlara şimdiden bol muhabbetler, kırımsız uçuşlar dilerim. Benim eylül ayı biraz yoğun geçecek, inşallah daha sonraki bir buluşmaya katılmak isterim, bahar ayları da olabilir tabii ki.

Hasan bey alanda scale Uh-60 i bitmese bile görmek isteriz. Eksik ayarların bazıları alanda tamamlanabilir. Mesale Sezgin beyin trex 500 klon helikopterini yarın sahada toplayacağız kuyruk dfc kafa ünite sıfır alındı sahada kurup hemen Maiden uçuşu yapcaz🤩😎

Herkese selamlar
Şimdi herkes diyor ki buluşma olmuyor..
Kimse buluşma yapmıyor..
Bireysel takılanlara da yine minnettarız☺️
Bı gaz ile güzel bir işe giriştik. Modelci insanları bir araya getirecek bir buluşma yapacağız.
Tarihi 14-15 Eylül olarak seçtik. Ankara'da toplanacagiz. Giresun , Rize, Antalya, Kocaeli, İstanbul gibi illerden gelecek olanlar, ve herkes için Ankara çok da uzak değil. Profesyonel bir organizasyon firması ile anlasmiyoruz. Herkes kendi imkanı ile gelecek. Amatörce keyifli bir hafta sonu geçircez. Pist imkanı ne durumda olur. Bilmiyorum. Ağırlıklı helikopter modelcileri gelecek gibi duruyor. Ama uçağını getireceklere de açığız. Uçak pisti nasıl olabilir. Kesin bilgi olursa paylaşacağım. Helikopter için mekan ayarlamak daha kolay olur. Model olmasa da izlemek için gelenler de olabilir. Etkinliğe katılacaklar için bir grup da kurabiliriz. Arabası ile gelenler aracı olmayanlara yardımcı olabilir.
İnanıyorum ki Türkiye modellciligi için çok güzel olacak☺️
Gelmek isteyenler bana veya bu konuya mesaj yazabilir😎
Oradayım , Harika olur

Ankara Gölbaşı da model Uçak pisti var diye hatırlıyorum. Uygunsa o konum daha yakın gibi.